Network Hizmetleri

Doğru bir ağ altyapısı ile gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayın. Günümüzde gittikçe büyüyen verilerin iletilmesini sağlamak kurumların başarısını etkileyen en önemli unsurlardandır. Tüm sektörler açısından artan bilginin üretilmesi, korunması, saklanması ve yeniden kullanılabilmesi network altyapılarının doğru ve ölçeklenebilir olması ile sağlanabilmektedir. Firmalar için yaşamsal öneme sahip olan ses, görüntü, ve veri aktarımı, doğru yapılandırılmış yerel ve geniş alan ağları ile mümkündür. MODERA, tecrübeli danışmanlar ile müşterilerin ihtiyacı, yeni teknolojilere uyum sağlayabilecek yerel ve geniş alan ağlarının analizi, planlaması, optimizasyonu, kurulumu ve entegrasyonu hizmetleri sunmaktadır.

MODERA Network Hizmetlerinin yararları Network operasyon harcamalarında azalma Network yönetim kapasitesinde artış Firmaların büyüme stratejilerine destek İş sürekliliği sağlanması MODERA Network Hizmetleri Network Alt Yapısında Kullanılan Ürün ve Servislerin Analizi Mevcut altyapı içerisinde kullanılan ürünlerin ve network servislerinin analizinin yapılması, stabil çalışması ve sorun gidermeye yönelik çözümlerin uygulanması konusunda hizmet verilmektedir. Datacenter Hizmetleri Analizi Datacenter mimarisi içerisinde kullanılan, Datacenter ve SAN network alt yapısındaki tüm servis bileşenlerinin yapılandırılması ve sorun giderilmesi. Mevcut Datacenter ile diğer Datacenter organizasyonlarının birlikte çalışabilirliğinin sağlanması.

Kablosuz Ağ Hizmetleri Mevcut veya yeni yapılandırılan kablosuz hizmetlerin analizi ve sorun giderilmesi, farklı marka kablosuz erişim noktalarının ve kablosuz erişim kontrol cihazlarının entegrasyonu ve sorun giderilmesine yönelik çözümlerin sağlanması. Network Otomasyon Hizmetleri Network üzerinde kullanılan farklı markaların aktif network ekipmanlarının tamamının belirli bir markaya bağımlı kalmadan otomatize edilmiş network platform yazılımları kullanılarak, ortam üzerinde bir çok farklı marka network ürünün yazılımlarının yüklenmesi, güncellenmesi, konfigürasyonlarının yapılması ve yedeklenmesi gibi bir çok konuda merkezi olarak çözüm sunan entegrasyon çalışmalarının sağlanması.

Ses ve Video Hizmetleri Mevcut’da kullanılan veya yeni yapılandırılması planlanan, video konferans, ip telefon ve video ve ses projelerinde, farklı üreticilerin ürünlerinin entegrasyonun sağlanması ve sorun giderilmesi konularında hizmet verilmektedir.


Çalıştığımız Markalarımız